V našej ponuke nájdete postele rôznych značiek a materiálov.

Kapritz        Spirit       Tropico    Slumberland     Vipack

Čalúnené postele od popredných výrobcov ponúkame už niekoľko rokov. Najobľúbenejšie sú kontinentálne postele - sú to 3 vyladené matrace nad sebou a každá vrstva skutočnej kontinentálnej postele je o spánku. Trend tohoto „spania“ k nám prišiel najmä z Ameriky a Anglicka. Preto majú názov "kontinentálne", ale sú známe tiež ako postele box-spring, box-bed, americké postele, atď.

Postele s úložnými priestormi aj kontinentálne, čalúnené aj drevené nájdete na našich predajniach kapritz - VIVO! a KOMANDOR v BORY MALL.

Radi vám vytvoríme konfiguráciu podľa vašich potrieb. 

Postele z dreva a lamina sa vyznačujú extrémnou stabilitou a trvácnosťou. Ponúkajú praktické a priestranné úložné priestory. Najzaujímavejšie na nich však je ich vizuálne prepojenie s okolitým interiérom vo farebnosti a v štýle. Materiál skrine harmonizuje s posteľou a tá zas s nočným stolíkom aj komodou. Je to viac ako spálňová zostava - je to komplexné zariadenie interiéru na mieru.

Kontinentálne postele ponúkajú pohodlie, odolnosť a účelnosť. Vďaka tomu ich nájdete tiež v 4 a 5-hviezdičkových hoteloch po celom svete. Všetko je zasadené v masívnom ráme, vyrobenom z vrstveného dreva a potiahnuté látkou s voliteľným dezénom.