O nás

Kapritz je od roku 2019 novou slovenskou značkou, ktorá vyrába nábytok na mieru. Naším konceptom je spolupráca s architektami a dizajnérmi, ktorí pre kapritz navrhujú nápadité a vkusné kusy nábytku, s ktorými určite budete chcieť žiť v spoločnej domácnosti.

Naša tvorba pod hlavičkou kapritz je nová, ale našu prácu poznáte už viac ako 20 rokov, lebo sme ten istý tím ľudí, ktorý už od roku 1998 pre vás pracuje pod značkou Komandor – vstavané skrine a šatníky na mieru. Komandor sa v dlhodobej trhovej súťaži na slovenskom trhu ukázal ako najdlhšie pôsobiaca a najstabilnejšia značka na výrobu vstavaných skríň, šatníkov a nábytku na mieru. Je to meno, ktoré sa dnes už v oblasti zákazkovej výroby na slovensku stalo domácou značkou. Komandor zostáva v našom portfóliu aj naďalej a je spoľahlivou voľbou pri riešení úložných priestorov na mieru.

A potom sme si povedali, že vykročíme opäť. A opäť pravou nohou. Chceme viac. Naša nová výzva je iná. Chceme tvoriť nielen nábytok na mieru, ale aj nábytok originálny a hravý. Chceme prinášať výrobky, ktoré budú autorské a nápadité a pritom nezastrašia mladé rodiny cenou a neodradia tvorivých ľudí exkluzivitou zákazkovej výroby.

Chceme ísť s vami ďalej – nechať sa opäť  inšpirovať vašou originálnou požiadavkou. Tak ako sme to robili už od roku 1998 – a robíme to dodnes.

designed by