1/ Top kvalita

kapritz je v úložných priestoroch len za jednu značku - KOMANDOR. Na Slovensku je známa už vyše 20 rokov a tí, ktorí majú doma nábytok KOMANDOR svedčia o jeho funkčnosi, odolnosti a rokmi overenej spoľahlivosti. 

2/ Dômyselné vybavenie

Špecialista na úložné priestory - KOMANDOR pozná potreby klientov a má pre nich riešenie. Vybavenie do šatníkov a skríň je naozaj pestré - od bezpečnostných sejfov až po výsuvné koše. Všetko v zladenom dizajne.

3/ Skúsení návrhári

Máte presnú predstavu? Pošlite nám ju a obratom Vám pošleme rozpočet aj varianty. Chcete nechať riešenie radšej na našich návrhároch? Predstavíme vám svoje riesenie live cez počítač, telefonicky alebo si dohodneme stretnutie.  Napíšte nám požiadavku a dohodneme si termín. 

Nechajte nám v správe odkaz aký nábytok potrebujete. Naši odborníci sa vám ozvú a vypracujú vám bezplatne návrh aj cenovú ponuku.

    [recaptcha]

    Osobné údaje sa spracúvajú v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
    Bližšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete tu.