Blog

Nové realizácie, zaujímavé inšpirácie a naše vzory.

 

26.10. 2020

S farbou von!

Farby potrebujeme k existencii. Ráno nás prebudia k životu a naplnia svojou energiou, po príchode z práce nás zas osviežia už len svojou veľkorysou prítomnosťou. Potešte sa a inšpirujte týmito obrázkami, kde hlavnú úlohu hrajú veľavážené farby!

24.9. 2020

6 spôsobov, ako opticky zväčšiť kuchyňu

Kuchyňa. Miesto, kde vznikajú tie najchutnejšie dobroty, kde sa schádza celá rodina, aby strávila spoločne príjemný čas. Ale čo ak vaše “kráľovstvo” nepatrí k tým najväčším? Ako pomôcť kuchyni, aby pôsobila priestrannejším dojmom.

24.5. 2020

Open space kuchyňa – je to dobrý nápad?

Hlavným benefitom kuchyne v otvorenom priestore prepojenom s obývačkou je fakt, že strávite viac času spolu! Kuchyňa je srdce domu – teplo ohňa, cinkanie panvíc:) Možno sa na kuchyňu dívate ako na zdroj každodenného neporiadku, ale niet divu, že sa „zašpiní“, veď je to najživšie miesto celého bytu, či domu. Ďalšou výhodou je aj väčší pocit priestoru – najmä...

26.3. 2020

Život v novom – vzorový byt YIT TAMMI

V spolupráci s architektami YIT sme realizovali zariadenie bytu v projekte TAMMI. Ľahké a svetlé tóny, kvalitné a spoľahlivé materiály a príjemná údržba – to sú hlavné zadania interiéru pre život mladej rodiny. Dostupná cena a zvýhodnené služby pre developera je náš bonus navyše. Foto: YIT

24.3. 2020

Stein s Rules

Trojizbový byt v obytnom súbore Stein v Bratislave bude slúžiť pre príležitostné bývanie mladej rodiny počas pobytu v hlavnom meste. Návrh interiéru vytvorilo architektonické štúdio Rules. Ďakujeme Rules aj za poskytnutie fotografií. Nábytok na mieru sme realizovali my – kuchyňa, obývačka, spálňa a detská izba.