Vždy keď máme zákazku, pri ktorej dostaneme možnosť vložiť do projektu vlastné skúsenosti s logistikou domácnosti, radi majiteľom zdôrazňujeme výhody dobre vymyslenej a vybavenej práčovne. Je to miestnosť, ktorá nastolí vládu čistoty celému domu či bytu. Je to veliteľský mostík, v ktorom sa budete cítiť ako kapitán Picard v Star Treku riadiaci tvrdý útok proti každodennému chaosu. Prijmite zopár inšpirácií a nechajte sa nahovoriť na svoju vlastnú práčovňu. Garantujeme vám, že vás v nej denne potešia známky inteligentného života.

Zdroj obrázka: @somewhereslower.com

Zdroj obrázka: @homify Argentina

blank

Zdroj obrázka: @kinsman.com.au

 

Či už zvolíte viac “kuchynskejší” dizajn, ktorý zjednotení priestor, alebo si vyberiete otvorené police, ktoré vám umožnia mať všetko na očiach a v dosahu, bude to riešenie práve pre vás.

blank

Zdroj obrázka: @aesthetecurator.com

blank

Zdroj obrázka: @amazon.com

 

Svetlo je priorita, myslite na kvalitné hlavné osvetlenie a osvetlenie pracovných plôch. Ak zasadíte práčovňu do kúpeľne, veľkou výhodou bude prítomnosť umývadla.

blank

Zdroj obrázka: @howdens.com

 

Ak nemôžete na práčovňu vyčleniť celú miestnosť, postačí aj kút s vežou z práčky a sušičky, ktoré sú spojené výsuvným dielom na skladanie bielizne, čím ušetríte miesto pracovnej dosky.

blank

Zdroj obrázka: @decoralia.es

blank

Zdroj obrázka: @engineeringdiscoveries.com

blank

Zdroj obrázka: @fashionbubbles.com

 

V prípade, že máte len prací kút (v kúpeľni, v šatníku, v chodbe), nezabudnite na posuvné, alebo zalamovacie dvere. Rýchlo všetko “upracú” a navyše tlmia hluk večne bežiacich spotrebičov.

blank

Zdroj obrázka: @engineeringdiscoveries.com-nacrt

blank

Zdroj obrázka: @tidbits-cami.com

 

Ak sa vám zdali naše rady užitočné a uvažujete nad podobnými vecami pri plánovaní nábytku na mieru u vás doma, zaregistrujte sa využite náš bezplatný návrh, vďaka ktorému získate riešenie na mieru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *