Praktické, vkusné a všestranné – to všetko sú vstavané skrine na mieru. Zároveň sú jedným z dlhodobo populárnych riešení pre úložný priestor ako do domov, tak bytov. Je to najmä vďaka tomu, že ich dizajnéri dokážu prispôsobiť do akéhokoľvek priestoru. S toľkými možnosťami je až takmer ťažké si vybrať. Práve preto sme pre Vás pripravili inšpiráciu na moderné vstavané skrine na 5 rôznych spôsobov.

1. Zrkadlový roldor do spálne

Roldor je jedným z najpraktickejších a zároveň najvkusnejších riešení úložného priestoru. Šetrí veľmi veľa miesta vďaka nahradeniu bežných pántových dvierok posuvnými dverami. Je to preto skvelá voľba do spálne, ktoré mávajú obmedzenú veľkosť. Ak si vyberiete zrkadlové dvere, ešte viac opticky otvoríte a zväčšíte vašu spálňu.

2. Moderná vstavaná skriňa do obývačky

Oproti spálňam sú obývačky naopak priestornejšie miestnosti. Bežná skriňa sa však do tohto priestoru často nehodí, čo pomôže vyriešiť práve vstavaná skriňa. Vďaka tomu, že doslova “zapadne” do časti steny, stane sa súčasťou obývačky. Takmer neobmedzené možnosti pri vzhľade skrine ju nebudete mať problém zladiť so zvyškom nábytku. 

3. Otvorená vstavaná skriňa

blank

Úložný priestor má podobne ako vstavané skrine veľa podôb. Jednou z nich sú aj vstavané otvorené police či vstavaná knižnica. Práve knižnice sú obľúbeným doplnkom do obývačky a vo vstavanej forme nielen ušetríte miesto, ale dodáte priestoru aj originálny výzor. Otvorená vstavaná skriňa sa vďaka štýlovým krabičkám a organizérom dá použiť i na uskladnenie elektroniky alebo iných drobností, ktoré sa inak ľahko zapatrošia.

4. Kombinovaná vstavaná skriňa

blank

Otvorené vstavané skrine sa nám páčia natoľko, že pri nich ešte chvíľu ostaneme. Dajú sa totižto skombinovať aj so vstavanou skriňou s klasickými pántovými dvierkami, napríklad do detskej či teenagerskej izby. Stále poskytujú veľa úložného priestoru a naviac sú dizajnovo nápaditejšie a praktickejšie.

5. Moderná vstavaná skriňa v nevšednom tvare

blank

Už sme spomínali, že veľkou výhodou vstavaných skríň na mieru je ich prispôsobenie priestoru. Vstavané skrine do podkrovia sú toho skvelou ukážkou, keďže použitie bežnej skrine v tomto type miestnosti výrazne zníži využitie úložného priestoru. Vstavané skrine vám šikovní dizajnéri ľahko prispôsobia aj do takéhoto priestoru, vďaka čomu budete mať nielen viac miesta, ale aj krajší celkový vzhľad miestnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *